Logi sisse | Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

Hinnad

Hinnad sõltuvad tellitavast kogusest ja on EURODES.
Hindadele lisandub käibemaks.
Hinnad kehtivad Eesti piires.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse esitamiseks on kolm võimalust:

  • e-mail: feiss@feiss.ee
  • telefon: +372 744 2211
  • või esitada päring meie kodulehelt www.feiss.ee

Tooteid saab tellida vaid personaliseeritult: tellija soovitud logo(de)ga ja/või teksti(de)ga. Välja arvatud käepaelad, mida saab tellida ka personaliseerimata.

Personaliseerimata tooteid saavad tellida ainult meie lepingulised hulgiostjad ja edasimüüjad. Vastava lepingu sõlmimiseks palume võtta meiega ühendust.

Toodete lõplikud hinnad sõltuvad kogustest ja nende personaliseerimisest. Meie klienditeenindus saadab kliendi päringule vastuseks täpsustatud hinnapakkumise.

Personaliseeritud ja personaliseerimata toodete baashinnad võivad olla erinevad.

Meie poolt esitatud pakkumine ei ole siduv kuni tellijapoolse kinnituseni. Kui tellija on pakkumise kinnitanud, kehtib see vastastikuse tellimuslepinguna.

Meie poolt esitatud pakkumise koostamisel on arvestatud, et klient tellib kõik antud pakkumises olevad tooted ja teenused korraga.

Sõltuvalt toote materjalist võivad toote mõõdud personaliseerimisprotsessi käigus muutuda.

Kui kliendile on ette antud nõuded kauba parameetrite kohta (suurus, värv jms.), siis tuleb need alati tellimuses täpsustada.

Hilisemal tellimusest loobumisel hüvitab tellija seoses tellimuse täitmisega tekkinud kulud.

Tarnetähtajad ja kättetoimetamine

Tarneajad sõltuvad kauba laoseisust ning võib erineda tootegrupiti. Keskmine tarneaeg toodetele on 1...5 nädalat ning personaliseerimisele 1...14 päeva.Täpsustatud tarneaja saate meilt koos hinnapakkumisega.

Kauba kättesaamine toimub meie kontorist Tartus, Riia 11a. Kui Tellija soovib kaupa kätte saada teisel aadressil, siis toimetab tellitud kauba lisatasu eest kohale kullerfirma.

Seoses rahvusvahelise transpordiga on võimalikud tarneaegade pikenemised. Sellest tulenevalt palume teha tellmused aegsasti. Tarneaegade pikenemisest teavitame koheselt vastava info saamisel.

Kauba defektid ja tagastamine

Võimalikud märkused kauba kvaliteedi või transportimisel tekkinud defektide kohta tuleb esitada hiljemalt 5 päeva pärast kauba vastuvõtmist. Ostja peab kauba tagastamises või ümber vahetamises alati müüjaga kokku leppima. Kõik tagastamisega või ümber vahetamisega seotud kulud kannab Tellija, kui pole teisiti kokku lepitud. Personaliseeritud või eritellimusel tarnitud kaubale tagastamisõigus ei laiene.

Klient vastutab enda toodud toodete ja nende personaliseerimisel tekkivate probleemide eest.

Hinnamuudatused

Tootjapoolsete hinnamuutuste korral jätame endale õiguse vajadusel hindu korrigeerida. Lisaks jätame endale õiguse teha toodetes tehnilisi muudatusi ja parandusi.
Täpse hinna saamiseks tuleks küsida meilt hinnapakkumine.

Toodete personaliseerimine

Toodete personaliseerimiseks on erinevaid võimalusi: tampotrükk, siiditrükk, presstrükk, fooliumtrükk, pimetrükk, lasergraveering, tikand.
Täpse hinna saamiseks palume küsida meilt hinnapakkumine.

Kujundusfailid palume saata Adobe PDF/X-1a:2001 failidena PC formaadis. Kui failis on kasutusel fondid, siis tuleb need salvestada vektorkujule.

Toodete personaliseerimisel on võimalikud kujunduse suuruse ja asukoha väikesed kõikumised sõltuvalt trükitavast materjalist ja trükitehnoloogiast.

Lisakujundustööde hinnad on kokkuleppel.

Tasumine

Tasumine toimub vastavalt tellimislepingule kas ülekandearvega või sularahas. Meie kontoris saab tasuda sularahas ja maksekaartidega.

Märkused

Toote värvitoonid ja mõõdud võivad erineda piltidel kujutatuist ning lisatud tekstidest. Vajadusel palume toodete värvid, materjalid ja suurused täpsustada.
Näidiste tellimise tingimused lepitakse kokku eraldi igal juhul.
Kõik tooted on ilma patareideta, kui ei ole märgitud teisiti: jälgige tootekirjeldusi.
Toodetega kaasasolevatel patareidel garantiid ei ole.

Omandiõigus

Müüjal on omandiõigus kaubale seni, kuni kaupade eest on täies ulatuses tasutud.